Įmonių IT įrangos aptarnavimas

Problema


Sugedus kompiuteriui ar spausdintuvui nutrūksta darbas, iškviestas kompiuterių specialistas neatvyksta laiku, atvykęs ilgą laiką neišsprendžia problemos, tos pačios problemos nuolat kartojasi ir už jų nekokybišką spendimą mokate didelius pinigus.

 

Sprendimas


Pasirenkate patikimus IT specialistus kurie prižiūri Jūsų kompiuterinę techniką taip, kad gedimai neatsirastų ir galite visą laiką skirti svarbiausiems darbams.

 

Patiko sprendimas?


Skambink 8 699 04199 arba rašyk į This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Ar susimastėte kiek Jums kainuoja įmonės kompiuterio gedimas ir remontas vieną ar dvi darbo dienas? Tai neapsiriboja vien tik suma sumokama už remontą. Įvertinus tai, kad sutrinka arba visai sustoja darbuotojo darbas, problemos šalinimo kaina išauga kelis kartus. Taigi, mokėti už kompiuterinės technikos pastovią kokybišką priežiūrą ir turėti visada stabiliai veikiančias sistemas yra pati geriausia investicija į įmonės IT ūkį. Pigiausias būdas spręsti kompiuterinės technikos problemas - tiesiog jų išvengti nuolat prižiūrint kompiuterinę techniką.

Pradėdami priežiūrą pirmiausiai nustatykite esamą padėtį:

  • kuri įranga ar sistema turi veikti visada ir gedimo atveju atneštų daugiausiai nuostolių;
  • kur ir kokie Jūsų turimos sistemos trūkumai ir kaip juos neutralizuoti ar bent sumažinti;
  • kiek ir kokios reikia turėti įrangos atsargai, kad galėtumėte dirbti nenutrūkstamai.

Pasirašykite IT priežiūros sutartį ir visa tai Jums atliksime nemokamai.