Nemokama palydovinė TV

Palydovinė TV suteikia matyti iki 1000 užsienio kanalų nemokamai, tačiau TIK apie 20 iš jų transliuojama RUSŲ KALBA.Užsisakyti galite telefonu 8 699 04199 .

Veikimo principas:

Palydovinės TV komplektą sudaro palydovinė lėkštė, galvutės, imtuvas. Palydovas siunčia skaitmeninį signalą, palydovinė lėkstė sukoncentruoja jį tiesiai į galvutę. Imtuvas signalą atkoduoja ir perduoda į televizorių.

TV žiūrovui buto ar namo remonto ar statybos metu reikia iš karto pagalvoti apie kokybišką TV programų priėmimą. Pietinėje sienoje paruošti angas „lėkštei“ (būtinas tiesioginis matomumas į pietų pusę, neturėtų saulės užstoti medžiai). Būste išvedžioti TV kabelius.

  • Antena („lėkštė“) – parabolės formos prietaisas, surenkantis ir fokusuojantis mikrobangas į vieną tašką. Didelio skersmens „lėkštės“ šiuo metu jau nebereikia. Lietuva patenka į visų pagrindinių palydovų, transliuojančių Europai, patikimo priėmimo zoną.
  • Galvutė (angl. LNB) – prietaisas, sufokusuotą signalą verčiantis į žemo dažnio elektros signalus. 
  • Imtuvas (angl. receiver) – prietaisas, galutinai iškoduojantis iš kosmoso gautus signalus į suprantamus televizoriui.
  • Kortelė (angl. smart card) – kortelė, leidžianti už papildomą mokestį žiūrėti koduotus kanalus. Dalis TV programų gali būti užkoduotos. Atkodavimui reikia įsigyti specialią kortelę, už kurią reikia arba mokėti abonentinį arba vienkartinį mokestį.

Šiai dienai nemokamai transliuojama apie 1000 kanalų, bet tik apie 20 iš jų yra rusų kalba, lietuvių kalba tik 1 kanalas. Didžioji dalis kanalų transliuojama arabų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir anglų kalbomis. Norint žiūrėti šį nemokamą paketą, visa įranga kainuoja nuo 200 lt. Į kainą neįskaičiuotas įrangos montavimas ir derinimas.