Internetas "MEZON"


MEZON
– tai spartus, neribotų duomenų mobilusis internetas, veikiantis naujos kartos (4G) WiMAX technologijos pagrindu. Su MEZON naudositės kokybišku bei saugesniu interneto ryšiu visoje Lietuvoje – tai laisvė nevaržomai judėti visame MEZON ryšio tinkle! 
MEZON ryšys aprėpia didžiają dalį Lietuvos miestų ir miestelių bei yra greičiausiai besiplečiantis telekomunikacinių paslaugų tinklas Lietuvoje. Pažangi belaidė WiMAX technologija užtikrina itin didelę praktinę, o ne deklaruotiną teorinę interneto spartą. Maksimali priėmimo sparta – 10 Mb/s. 

Mus rasite:

  • - Turgaus a. 23a. (Prekybos centras MAXIMA) , Telšiai, Lietuva
  • - Sedos g. 34a. (Telšių apskrities verslo inkubatorius), Telšiai, Lietuva
  • - Daugiau informacijos telefonu 8 657 53584

  • Jei tau reikia MOBILAUS INTERNETO.
  • Jei nori NERIBOTO mobilaus interneto už pastovų abonentinį mokestį.
  • Jei MOBILIU MEZON INTERNETU naudositės Lietuvos miestų ribose.

Telšių miesto MEZON interneto veikimo žemėlapisVisos Lietuvos MEZON veikimo žemėlapį rasite paspaudę [ČIA].

MEZON ryšio aprėpties žemėlapis sudarytas atsižvelgiant į bendrą vietovės reljefą, užstatymo lygį bei tankį įvertinant signalo slopimą per vieną (išorinę) lauko sieną, tačiau nėra atsižvelgiama į einamuosius užstatymo lygio pokyčius, pastatų konstrukcines savybes, metų laikų įtaką augmenijai ir kitus galimus ryšio trikdžius. Mobiliojo 4G interneto ryšio stiprumas gali kisti priklausomai nuo Jūsų buvimo vietos – signalas gali susilpnėti sklisdamas per kelias pastato sienas ar perdangas. Šis žemėlapis atspindi bendrą MEZON ryšio aprėpties vaizdą ir parodo labiausiai tikėtiną paslaugos veikimo lygį, t.y. žemėlapyje yra pateikiamas teorinis ryšio kokybės vertinimas, nes ryšio signalo kokybė priklauso ir nuo kintančių veiksnių, kurių AB Lietuvos radijo ir televizijos centras negali kontroliuoti. 

Čia pateiktos standartinės MEZON intertneto kainos, neįvertinant galiojančių akcijų. Išsamią informaciją apie galiojančias akcijas gausite paskambinę telefonu 8 657 53584 arba atvykę į prekybos centrą MAXIMA, Telšiuose.

Mokėjimo planai:

Mokėjimo planas Maksimali sparta Suteikiamas duomenų kiekis Mėnesinis mokestis
Bendrauk iki 1 Mb/s Neribojamas 39 Lt
Nevaržyk iki 4 Mb/s Neribojamas 49 Lt
Pramogauk iki 10 Mb/s Neribojamas 69 Lt


Papildomi mokesčiai:Vienkartinė aktyvavimo kaina - 29 LtSuteikiama 14 dienų pabandymo galimybė. T.y. per 14 d. nuo sutarties pasirašymo galite ją nutraukti prarasdami tik 29 Lt aktyvavimo mokestį. Mokestis už įrangą grąžinamas.

Atsakymas - NE. Geriausias būdas turėti internetą užsienyje, interneto paslaugą pirkti šalyje kurioje ir norite naudotis internetu. 
MEZON internetas neriboja duomenų kiekio. Tai reiškia, kad nepriklausomai nuo to kiek naudositės internetu, kiek informacijos parsisiųsite, greitis nesumažės ir mėnesinis mokestis nesikeis.