Apie mus

Tikslas 


Būti patikimu Jūsų IT partneriu

 

Apie įmonę


UAB „Žemaitijos Printera“ įkurta 2011 metais Telšiuose. Telšius pasirinkome pastebėję augantį kokybiškų IT paslaugų poreikį ir nedidelę tokių paslaugų pasiūlą. Stabiliai augdami plečiam paslaugų spektrą ir siekiame tapti Jūsų patikimu IT partneriu. Atsižvelgdami į klientų pastabas ir pasiūlymus nuolat tobuliname teikiamas paslaugas ir darome jas dar patikimesnėmis.

 

Komanda


Direktorius – Tomas Žukauskas

IT srityje dirba nuo 2000 metų, vykdė stambius valstybinius ir verslo IT projektus Lietuvoje. Nuo 2006 metų vadovavo mažai IT paslaugų įmonei veikiančiai Kauno regione, nuo 2010 metų kuria ir vadovauja UAB „Žemaitijos Printera“ Telšiuose.

Atsakomybė: įmonės darbo planavimas ir organizavimas, darbas su svarbiais klientais, įmonės veiklos rezultatų planavimas ir kontrolė.

 

Pardavimų vadovas – Andrius Vasiliauskas

IT srityje dirba nuo 2004 metų, vykdė įvairius interneto projektus, turi didelę patirtį įmonių kompiuterinės technikos aptarnavimo srityje. Nuo 2012 metų eina UAB „Žemaitijos printera“ pardavimų vadovo pareigas.

Atsakomybė: pardavimų ir marketingo planavimas, organizavimas ir kontrolė, naujų paslaugų diegimas, interneto projektai.

Technologijų vadovas – Paulius Lemežis

Technologijų vadovas – Paulius Lemežis

Elektronikos ir IT srityje dirba nuo 2006 metų. Turi apsaugos sistemų montavimo ir priežiūros, kompiuterinės technikos remonto ir spausdinimo technikos remonto patirties. Nuo 2010 metų dirbo UAB „Žemaitijos Printera“ techniku, nuo 2011 metų eina Technologijų vadovo pareigas.

Atsakomybė: Techninių ir technologinių procesų planavimas, organizavimas ir kontrolė, įmonės aprūpinimas reikalinga įranga ir medžiagomis, paslaugų kokybės kontrolė.

 

Vyr. finansininkė – Monika Žukauskienė

Buhalterijos ir administravimo srityje dirba nuo 2005 metų. Dirbo buhaltere KMU, Buhalerinių paslaugų įmonėje. AVM buvo atsakinga už studijų organizavimą.

Atsakomybė: finansų apskaitos planavimas, organizavimas ir kontrolė. Užsakymų ir mokėjimų vykdymo kontrolė.